

Federico odejdzie z Juventusu. Premier League następnym przystankiem?
La Gazzetta dello Sport informuje, że Federico Chiesa znalazł się na celowniku Liverpoolu. To jednak niejedyny klub, który jest gotowy zakontraktować Włocha.
Thiago Motta nie widzi miejsca dla Federico Chiesy w Juventusie. Zarząd Starej Damy wycenił piłkarza na 25 milionów euro i będzie chciał sprzedać go tego lata. Wszystko dlatego, że to ostatni dzwonek na to by cokolwiek zarobić na graczu. Kontrakt Chiesy z Juventusem kończy się bowiem już w przyszłym roku.
Według włoskich mediów następnym przystankiem reprezentanta Włoch może zostać Premier League. Liverpool, w przypadku sprzedaży Luisa Diaza, pochyli się ku propozycji zakontraktowania 26-latka. Będzie musiał jednak stoczyć bitwę z takimi zespołami jak Manchester United, Chelsea czy niemiecki Bayern Monachium. Niedawno mówiło się także, że faworytem w wyścigu o usługi Chiesy jest AS Roma.
Federico Chiesa w minionej kampanii rozegrał 37 spotkań, w których strzelił 10 goli i zaliczył trzy asysty. Brał także udział w EURO 2024, gdzie Włosi odpadli w 1/8 finału z reprezentacją Szwajcarii.
źródło: La Gazzetta dello Sport
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21