
Federico Chiesa: Odebranie punktów w Serie A, wpłynęło na nasze skupienie
Federico Chiesa przyznał, że nie był to łatwy sezon na poziomie osobistym ani też dla klubu po powrocie z wyczerpującej 10-miesięcznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych w kolanie.
Po potwierdzeniu odliczenia dziesięciu punktów w Serie A przez Sąd Apelacyjny w maju, Bianconeri zajęli siódme miejsce w tabeli. UEFA może też zadecydować o wykluczeniu z europejskich pucharów.
- Bylibyśmy w Lidze Mistrzów, ale odebrano nam punkty, co wpłynęło na nasze skupienie - podkreślił 25-letni Włoch. - Sam jestem zadowolony ze swojego dorobku - dodał. Będąc kontuzjowanym przez większą część pierwszej połowy sezonu, Chiesa przyznał, że teraz zyskał więcej spokoju w życiu
- Wróciłem po długim czasie, po 10 miesiącach. Nie było łatwo. Skupiam się na drużynie narodowej - oznajmił. Chiesa dołączy do kadry Roberto Manciniego. W półfinale Ligi Narodów, Włosi zmierzą się z Hiszpanią w Holandii - 15 czerwca.
Gol presisi @federicochiesa menjadi gol pamungkas musim ini dan memberikan poin maksimal dari pertemuan #UdineseJuve
pic.twitter.com/3g9eCOrtVN
— JuventusFC (@juventusfcid) June 5, 2023
-
Plotki transferoweManchester United ma pomysł na pozbycie się Hojlunda. Upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu?
Kamil Gieroba / 28 lutego 2025, 12:02
-
PolecaneMilan porozumiał się z jedną z gwiazd. Nowy kontrakt coraz bliżej
Kamil Gieroba / 26 lutego 2025, 12:05
-
Plotki transferoweTheo Hernandez oddala się od Milanu. Może zostać sprzedany
Victoria Gierula / 25 lutego 2025, 17:51
-
News dniaWielki pech Zalewskiego! Kontuzja tuż przed pucharowym meczem
Kamil Gieroba / 24 lutego 2025, 18:00
-
Serie AAC Milan w kryzysie. Ta statystyka mówi wiele
Kamil Gieroba / 24 lutego 2025, 12:27
-
PolecaneAtalanta wkrótce bez trenera? Jasna deklaracja
Kamil Gieroba / 22 lutego 2025, 22:45