Legia Warszawa po zaciętym spotkaniu w Żylinie wygrała 1:0 ze słowackim Trencinem. Jedyną bramkę w meczu zdobył Nemanja Nikolics.

Od pierwszych minut zaciekle atakowali gospodarze, bezskutecznie obijając bramkę Legii. Z czasem akcje Trencina stawały się naprawdę groźne, a Warszawian ratował Arkadiurz Malarz, jeden z lepszych piłkarzy dzisiejszego meczu. Do końca pierwszej części gry to Legioniści się bronili, z nie ukrywajmy, dużą dozą szczęścia. Po przerwie nic się nie zmieniło, Trencin bardzo groźnie atakował bramkę Legii, że cudem można nazwać fakt, że nie padła bramka. W 62 minucie było trochę kontrowersji, w polu karnym wojskowych padł Samuel Kalu, ale sędzia spotkania (Aleksiej Kulbakow) nie zdecydował się podyktować jedynastki. Parę minut później było już 1:0 dla Legii. Lewą flanką pobiegł Michał Kucharczyk, który wrzucił do wbiegającego Nikolicia. Węgier z kolei bezproblemowo umieścił piłkę w siatce. Po tej bramce Legia nadal broniła się w defensywie, a akcje ofensywne polskiego zespołu były sporadyczne. Ostatecznie wynik 1:0 można uznać za bardzo dobry i przede wszystkim szczęśliwy.

AS Trencin: Chovan – Sulek, Udeh, Klescik, Holubek – Ibrahim, Lawrence, Bero – Kalu, Janga (86′ Prekop), Bala (79′ Diks)

Legia Warszawa: Malarz – Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Brzyski – Jodłowiec, Kopczyński (86′ Hamalainen), Moulin – Aleksandrow (89′ Broź), Nikolić (76′ Prijovic), Kucharczyk

Trencin – Legia 0:1 (0:0)