blank
Udostępnij:

El. LKE: Wymiana ciosów w Danii. Morishita bohaterem Legii! (WIDEO)

To nie był łatwy mecz dla Legii Warszawa z Brondby IF. Choć koniec końców udało się ugrać "Wojskowym" zwycięstwo 3:2.

Gospodarze potrzebowali około 20 minut. Po szybkiej akcji sfinalizował ją Filip Bundgaard. Legia nie potrzebowała zbyt wiele czasu na ripostę. Po pięciu minutach wyrównał Tomas Pekhart. Jeszcze przed przerwą odpowiedział niestety Mathias Kvistgaarden i Duńczycy prowadzili 2:1.

Legia zatem w drugiej części musiała odrabiać straty. I ta sztuka udała się w pełni "Wojskowym". Najpierw wykorzystali błąd rywali w 70. minucie, Blaz Kramer zagrał do Luquinhasa i ten z bliska pokonał golkipera. Potem w samej końcówce Ryoyu Morishita trafił na 3:2, choć sędzia sprawdzał jeszcze VAR czy nie było spalonego.

Polski zespół ma tym samym korzystny wynik przed rewanżem, który już za tydzień.