

El. Ligi Europy: TVP przygotuje transmisję z meczu Cracovii
Doskonała wiadomość dla kibiców, którzy chcieliby zobaczyć zmagania polskich ekip w eliminacjach do europejskich pucharów. Pan Marek Szkolnikowski, przedstawiciel Telewizji Polskiej ds. sportu zakomunikował na swoim profilu na portalu społecznościowym o planowanej transmisji z meczu Cracovii w el. Ligi Europy.
Spotkanie popularnych "Pasów" było jedną z największych zagadek w kontekście możliwej relacji telewizyjnej. Kilka tygodni temu zapowiadano, że najprawdopodobniej nie uda się wypracować odpowiedniego porozumienia dot. produkcji sygnału. Pojedynek będzie można zobaczyć jednak na wybranej z anten TVP za tydzień w czwartek. Szwedzkie Malmoe wystąpi w roli gospodarza.
Podopieczni Michała Probierza już w najbliższy weekend rozpoczną zmagania w PKO BP Ekstraklasie 2020/21. Krakowski zespół w sobotę na swoim obiekcie podejmie Pogoń Szczecin. W ubiegłą niedzielę krakowski team wywalczył awans do 1/16 finału Pucharu Polski, eliminując w zaciętym starciu w dogrywce Chrobrego Głogów.
Źródło: oficjalne konto na portalu Twitter Marka Szkolnikowskiego, dyrektora ds. sportu w TVP, własne
-
PolecaneNie żyje Thomas Kokosinski. Biznesmen miał zainwestować w Wisłę Kraków
Kamil Gieroba / 10 czerwca 2025, 15:40
-
EkstraklasaLiczne odejścia z Jagiellonii Białystok!
Wiktor Palmowski / 3 czerwca 2025, 16:19
-
EkstraklasaEkstraklasa: Sezon zakończony – tryumf Poznania potwierdzony!
Wiktor Palmowski / 25 maja 2025, 12:52
-
Liga EuropyLiga Europy: Tottenham Hotspur wreszcie z trofeum
Kamil Gieroba / 22 maja 2025, 10:17
-
Polska PiłkaNa Dolnym Śląsku będą dyskutować o przyszłości polskiej piłki
Kamil Gieroba / 30 kwietnia 2025, 17:03
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21