blank
Udostępnij:

El. LE: Wisła rozbita w Wiedniu (WIDEO)

Wisła Kraków przegrała z Rapidem Wiedeń aż 1:6. "Biała Gwiazda" zagra jeszcze w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Tak naprawdę już od pierwszych minut było widać, że Wisła "nie dojechała" do Wiednia. W 6. minucie swoją pierwszą bramkę zdobył Guido Burgstaller. Prawdziwy koszmar dla podopiecznych Moskala rozpoczął się w 24. minucie. Od tego momentu do końca pierwszej połowy "Biała Gwiazda" straciła aż cztery bramki, a Anton Chichkan obronił jeszcze rzut karny. Hat-trickiem popisał się Burgstaller. Wynik 5:0 utrzymywał się aż do 79. minuty, gdy szóstą bramkę dla Rapidu zdobył Lang. Minutę później honorową bramkę zdobył Angel Rodado. Wisła żegna się z eliminacjami Ligi Europy, ale przed krakowskim klubem jeszcze walka o Ligę Konferencji.