

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk została surowo ukarana!
Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN nie miała litości dla Lechii Gdańsk. Popularni "Biało – Zieloni" nowy sezon ligowy zaczną z: – 3 punktami na koncie.
Wyżej wspomniany organ ukarał ekipę z województwa pomorskiego za niewykazanie nieuregulowanych zobowiązań w kwestii finansów. Ponadto Lechii za naruszenie zasad nałożono również karę pieniężną – 250 000 PLN.
Klubowi z Gdańska przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN.
Lechia Gdańsk ostatnie rozgrywki ligowe zakończyła na 4.pozycji w tabeli, gromadząc czterdzieści dwa punkty. Świetna dyspozycja nie wystarczyła, aby wywalczyć promocję do gry o europejskie puchary.
Źródło: 90minut.pl/własne
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-

AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05





































