
Dejan Kulusevski na testach medycznych w Tottenhamie
Juventus zgodził się na wypożyczenie Dejana Kulusevskiego. Włodarze klubu z Serie A zaakceptowali ofertę wysłaną przez przedstawicieli Tottenhamu.
Reprezentant Szwecji poleciał do Londynu, aby przejść testy medyczne, po których obie strony sfinalizują wypożyczenie z opcją pierwokupu.
21-latek w barwach Starej Damy zaliczył zaledwie 27 występów, ale większość z nich rozpoczynał na ławce rezerwowej. Dyrektor Tottenhamu, Fabio Paratici nadzorował transfer Kulusevskiego z Atalanty do Juventusu, do którego doszło w styczniu 2020 roku. Kwota transakcji wyniosła 37 milionów funtów.
Działacze Spurs chcą również pozyskać Rodrigo Bentancura, który razem ze swoim kolegą z Juventusu miałby stworzyć zgrany team w Londynie. Według Sky in Italy, Koguty zaoferowały kwotę 25 milionów funtów za kupno Bentancura.
-
EkstraklasaLegia Warszawa pożegna utalentowanego pomocnika? Spore zainteresowanie
Kamil Gieroba / 8 czerwca 2025, 14:57
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
Kwadrans futboluReprezentacja Polski wraca a my znowu musimy to oglądać... I KWADRANS FUTBOLU #163
Rafał Makowski / 7 czerwca 2025, 14:39
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59