“Czerwone Diabły” znalazły rozwiązanie sytuacji Schweinsteigera

manutd.com

Saga z ciągłym “rzucaniem” Bastiana Schweinsteigera po różnych zespołach Manchesteru United może dobiec końca. Obie strony miały znaleźć zadowalające je rozwiązanie.

Odkąd menedżerem United został Jose Mourinho Niemcowi nie dane było wyjść na murawę. Portugalczyk za swojej kadencji odsunął piłkarza od składu, nakazując treningi z drużyną rezerw, po czym przywrócił go niedawno do składu. Nie znaczy to jednak, że pomocnik wraca do łask i z miejsca stanie się zawodnikiem grającym od deski do deski.

32-letni Niemiec nie figuruje w planach Mourinho, a tylko dobra wola menedżera przywróciła go do treningów z pierwszym zespołem. Mistrz świata z 2014 roku jest niesamowicie zawiedziony takim obrotem spraw i zamierza dojść do porozumienia z władzami klubu, aby Ci pozwolili mu odejść zimą.

121-krotny reprezentant naszych zachodnich sąsiadów prowadzi rozmowy z klubem w sprawie rozwiązania umowy obowiązującej do 30 czerwca 2018 roku, co wiąże się ze sporymi kosztami jego utrzymania. Aby wyrównać nieco bilans i tak niegrającego zawodnika, władze “Czerwonych Diabłów” są gotowe wypłacić mu odszkodowanie w wysokości 10 mln funtów i pozwolić zostać z kartą na ręku. Wówczas “Schweini” będzie mógł swobodnie poszukać nowego pracodawcy.

Przygoda Niemca na Old Trafford trwa od lipca 2015 roku i stanęła na 31 występach (18 w Premier League) za kadencji Louisa van Gaala, na którego życzenie został sprowadzony.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *