Cuerda uderzył Vukovicia

Podczas meczu Korony Kielce z Piastem Gliwice doszło do bójki pomiędzy obrońcą Piasta Fernando Pena Cuerda, a zawodnikiem gospodarzy Aleksandrem Vukoviciem!

Korona Kielce nie dała szans beniaminkowi z Gliwic w pierwszym meczu 13 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Od pierwszych minut gra dla piłkarzy Piasta się nie układała, szybko stracona bramka wyprowadziła z równowagi Cuerde, który już w 28 minucie meczu zarobił żółtą kartkę. Piłkarz grał bardzo agresywnie, w konsekwencji trener postanowił dokonać zmiany w 40 minucie spotkania.

Zawodnik schodząc do szatni zaatakował Vukovicia, który chwilę wcześniej zwrócił uwagę sędziemu o tym, że Cuerda schodząc z boiska ominął strefę zmian. Bójka zakończyła się interwencją ochrony i policji.

Aleksadnar Vuković nie mógł wystąpić w piątkowym spotkaniu z powodu kontuzji biodra. Ostatecznie Korona rozbiła przed własną publicznością Piast 4:0 (1:0).