

Crouch i Whelan przedłużają umowy
Dwaj niezwykle ważni zawodnicy Stoke City - Peter Crouch i Glenn Whelan zdecydowali się związać swoją przyszłość na dłużej z drużyną Garncarzy. Obaj piłkarze złożyli podpisy na umowach obowiązujących do czerwca 2017 roku.
Peter Crouch występuje w drużynie Stoke od połowy 2011 roku, kiedy na zasadzie definitywnego transferu opuścił szeregi Tottenhamu i zdecydował się na współpracę z ówczesnym trenerem Garncarzy - Tony'm Pulisem. Natomiast Glenn Whelan reprezentuje barwy Stoke od 2008 roku, gdzie przez blisko 7 lat rozegrał imponującą liczbę 350 spotkań.
Podpisanie umów przez obu zawodników krótko skomentował dyrektor wykonawczy klubu - Tony Scholes.
"Peter Crouch oraz Glenn Whelan stanowią trzon naszego zespołu i nie wyobrażamy sobie poprawnego funkcjonowania drużyny bez nich. Jesteśmy zachwyceni, że zdecydowali się związać z klubem na kolejne dwa lata."
Źródło: goal.com
Foto: skysports.com
-
AktualnościCristian Chivu nowym trenerem Interu Mediolan
Wiktor Palmowski / 7 czerwca 2025, 0:32
-
AktualnościPożegnanie Grosickiego! Polska wygrywa z Mołdawią (WIDEO)
Michał Szewczyk / 6 czerwca 2025, 22:42
-
AktualnościOficjalnie: Simone Inzaghi znalazł nowego pracodawcę
Wiktor Palmowski / 5 czerwca 2025, 19:11
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
AktualnościOficjalnie: Cruz Azul z Pucharem Mistrzów CONCACAF
Wiktor Palmowski / 2 czerwca 2025, 18:11