Coraz mniejszy dystans FC Barcelony nad Atletico Madryt

Sportive23

Na zakończenie 26. kolejki La Liga, FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Las Palmas (1:1). Przewaga Dumy Katalonii nad drugim Atletico Madryt stopniała do pięciu punktów.

Szkoleniowiec Blaugrany dokonał kilku zmian w bloku obronnym, co było widoczne w poczynaniach piłkarzy. W 21. minucie Leo Messi idealnie przymierzył z rzutu wolnego i dał prowadzenie Barcelonie. Tuż po przerwie zespół z Wysp Kanaryjskich doprowadził do wyrównania. Rzut karny pewnie wykonał Argentyńczyk Jonathan Calleri i zdobył siódmą bramkę w sezonie. FC Barcelonę w niedzielę czeka arcyważne starcie ligowe z Atletico Madryt.