Michał Probierz na dłużej w Cracovii

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Szkoleniowiec MKS Cracovii, Michał Probierz przedłużył kontrakt z „Pasami” do końca czerwca 2020 roku. Przypomnijmy, iż 45-latek do Krakowa przyszedł z Jagiellonii Białystok.

– Bardzo cieszymy się z tego z faktu – przyznaje prezes MKS Cracovia SSA, prof. Janusz Filipiak. – Wiążemy z trenerem Probierzem duże nadzieje, co łączy się z budową silnej drużyny Cracovii – dodaje prezes.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

– Dziękuję Januszowi Filipiakowi za zaufanie. W naszych warunkach jest bardzo ciężko podpisać długoterminowy kontrakt. Przez ostatni czas zrobiliśmy bardzo dużo pracy. Uważam, że Cracovia ma bardzo duży potencjał – powiedział Michał Probierz podczas dzisiejszej konferencji.

Michał Probierz po największym sukcesie w historii Jagi w Lotto Ekstraklasie postanowił zmienić otoczenie i postanowił związać się przed obecnym sezonem z Cracovią. Samo wejście trenera w zespół z Krakowa wyglądało słabo i po zaledwie kilku kolejkach klub stał się czerwoną latarnią ligi. Na szczęście z czasem Cracovia zaczęła notować lepsze wyniki i nikt już nie myślał, aby rozstawać się z tak doświadczonym szkoleniowcem. Teoretycznie piłkarze Cracovii wciąż mają szansę na awans do grupy mistrzowskiej, lecz będzie to piekielnie ciężkie.

źródło: cracovia.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.