
Cody Gakpo broniony przez Michaela Owena: Nawet Lionel Messi nie wyglądałby dobrze w tej drużynie
Michael Owen wyraził wsparcie dla holenderskiego zawodnika.
Cody Gakpo zmienił ligę holenderską na angielską pierwszego stycznia bieżącego roku. Według portalu "Transfermarkt", Liverpool zapłacił za niego 42 miliony euro. Z Eredivisie przychodził z łatką utalentowanego i wszechstronnego gracza, mógł grać na kilku pozycjach w ataku. W pierwszym meczu wyjściowym dla "The Reds" zagrał na lewym skrzydle, natomiast w ostatnich trzech spotkaniach Jurgen Klopp wystawiał go na "dziewiątce".
Do tej pory, 23-latek wystąpił w czterech starciach dla "The Reds". Na gola czy asystę musi jeszcze poczekać. Michael Owen postanowił stanąć w obronie atakującego. Owen wychował się w akademii Liverpoolu, w czerwonej koszulce grał w latach 1996-2004 i dokładnie wie, czego potrzeba, by odnieść sukces jako napastnik. W rozmowie z Premier League Productions wyraził wyrazy wsparcia dla Holendra.
- Właściwie mi go żal, ponieważ wchodzi do zespołu, który jest pozbawiony pewności siebie i gra w kratkę. Miał kilka dogodnych sytuacji bramkowych [przeciwko Chelsea], które mógł lepiej wykończyć. Jestem pewny, że okaże się dobrym transferem w przyszłości, ale w tej chwili nawet Lionel Messi nie potrafiłby wejść i dobrze wyglądać w tej drużynie, ponieważ ta przeżywa naprawdę trudny okres - powiedział Owen w rozmowie z Premier League Productions.
Michael Owen on Cody Gakpo: “I feel sorry for him actually. He’s coming into a team that are really inconsistent and drained of all confidence that we’ve seen in the past.
I would defy even Lionel Messi to come in and look good in this team” pic.twitter.com/x4h0qgNXXM
— Anfield Agenda (@AnfieldAgenda) January 23, 2023
Źródło: Liverpool Echo
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58
-
AktualnościBetclic 1. Liga: Wisła wygrywa z Chrobrym. Rodado jokerem
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 19:55