

Co dalej z Ligą Mistrzów i Ligą Europy? Na decyzje jeszcze trochę poczekamy
Wciąż nie wiadomo co dalej z bieżącą edycją Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W marcu UEFA podjęła decyzję o wstrzymaniu rozgrywek w związku z pandemią koronawirusa.
Finały obydwóch turniejów miały mieć miejsce w maju. Od dawna wiadomo, że nie ma szans, by zrealizować te założenie. Media sugerują różne daty, najczęściej padają propozycje by finał Ligi Europy rozegrać 27 sierpnia, a zwycięzcę Champions League wyłonić dwa dni później.
UEFA czeka do 25 maja na stanowiska poszczególnych federacji krajowych, które do tego czasu mają przedstawić plany dokończenia lub zakończenia sezonu w swoich ligach. Na razie pozostaje scenariusz, że rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy mogą zostać dokończone w sierpniu - powiedział Maciej Sawicki w rozmowie z Polską Agencją Prasową.
Sawicki dodał, że na ten moment finał Ligi Europy ma mieć miejsce w Gdańsku - czyli tak jak pierwotnie planowano.
Rywalizacja w Lidze Mistrzów wstrzymana została na etapie wyłaniania ćwierćfinalistów. W przypadku Ligi Europy rozegrano kilka pierwszych meczów 1/8.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Liga MistrzówLiga Mistrzów 24/25: Zapowiedź rewanżowych meczów ćwierćfinałowych
Damian Nowacki / 14 kwietnia 2025, 8:10
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21