Chorwacja łatwo pokonuje Maltę!

image

Chorwacja w meczu eliminacyjnym łatwo pokonuje Maltę 2:0. Wszystko rozegrało się jednak w drugiej połowie spotkania.

W meczu oczywiście faworytem Chorwacja. Gdyby nie kartki w pierwszej połowie to nie miałby tam miejsca żaden ważniejszy incydent. A mianowicie już w 31′ minucie została podyktowana czerwona kartka dla S. Borg’a, a żółta dla Mandziukicia. Druga połowa meczu i na dzień dobry bramka po strzale z dystansu Modricia i mamy 1:0. Później wyraźna przewaga Chorwacji i nieudolny próby ataku zespołu gości. Punkt kulminacyjny nastąpił w 81′ minucie kiedy kramarić pokonał bramkarza Malty i wszystko zostało wyjaśnione.