Butland chce wrócić do Premier League. Są zainteresowani

Stoke City może wkrótce stracić bramkarza.

Daily Star

Jack Butland ma świadomość, że jeżeli chce być dalej uwzględniany w powołaniach do reprezentacji Anglii, to musi grać w Premier League.

Rok temu Stoke City spadło z Premier League. Z klubu odeszło wielu kluczowych zawodników, a Jack Butland był jednym z niewielu, którzy zostali. Stoke jednak nie wywalczyło awansu w poprzednim sezonie, co więcej zajęli dopiero szesnastą pozycję w Championship. Stąd rośnie frustracja w bramkarzu i myśl o zmianie otoczenia. 

Zawsze dawałem z siebie sto procent dla klubu. Ale muszę grać w Premier League i być ostrożny, jeżeli nie chcę wypaść z składu reprezentacji. – stwierdził Jack Butland w jednym z ostatnich wywiadów.

Według doniesień “Daily Star” zainteresowanych 26-letnim bramkarzem nie brakuje. Szczególnie sytuację obserwuje Bournemouth, które może stracić wkrótce Asmira Begovicia. Butlanda chce także Crystal Palace. Potencjalni nabywcy muszą się liczyć z kosztem przynajmniej 30 milionów funtów. Działacze Stoke City wierzą, że Butland nie jest warty mniej niż Jordan Pickford. Dwa lata temu Everton zapłacił Sunderlandowi podobną kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi