

Bundesliga: Lipsk nadal niepokonany
W pierwszym niedzielnym spotkaniu ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarze RB Lipsk pokonali na Red Bull Arena Werder Brema 3:1. Wszystkie bramki strzelili piłkarze urodzeni w 1995 roku.
Wynik meczu w 42. minucie otworzył Naby Keita. Ten sam zawodnik kwadrans przed zakończeniem spotkania podwyższył wynik na 2:0. Dwie minuty później kontaktową bramkę zdobył Serge Gnabry. Wynik meczu w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Davie Selke, który na boisko wszedł w siedemdziesiątej drugiej minucie. Co ciekawe wszyscy dzisiejsi strzelcy urodzili się w 1995 roku i mają już po trzy trafienia w bieżących rozgrywkach.
Beniaminek rozgrywek nadal pozostaje niepokonanym zespołem i z dorobkiem osiemnastu punktów są wiceliderem ligi. W następnej kolejce piłkarze z Lipska , którzy wygrali trzecie spotkanie z rzędu pojadą do Darmstadt, a Werder podejmować będzie Freiburg.
23.10.2016, godz. 15:30 RB Lipsk - Werder Brema 3:1 (1:0)
Naby Keita 42', 74', Davie Selke 94' - Serge Gnabry 76'
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać














Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli














Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25







































