Bundesliga: Lipsk nadal niepokonany

Bundesliga

W pierwszym niedzielnym spotkaniu ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarze RB Lipsk pokonali na Red Bull Arena Werder Brema 3:1. Wszystkie bramki strzelili piłkarze urodzeni w 1995 roku.

Wynik meczu w 42. minucie otworzył Naby Keita. Ten sam zawodnik kwadrans przed zakończeniem spotkania podwyższył wynik na 2:0. Dwie minuty później kontaktową bramkę zdobył Serge Gnabry. Wynik meczu w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Davie Selke, który na boisko wszedł w siedemdziesiątej drugiej minucie. Co ciekawe wszyscy dzisiejsi strzelcy urodzili się w 1995 roku i mają już po trzy trafienia w bieżących rozgrywkach.

Beniaminek rozgrywek nadal pozostaje niepokonanym zespołem i z dorobkiem osiemnastu punktów są wiceliderem ligi. W następnej kolejce piłkarze z Lipska , którzy wygrali trzecie spotkanie z rzędu pojadą do Darmstadt, a Werder podejmować będzie Freiburg.

23.10.2016, godz. 15:30 RB Lipsk – Werder Brema 3:1 (1:0)