

Buffon odrzuca zaloty Barcelony. Ma inny cel
Gianluigi Buffon ma na karku 43-lata, co w przypadku zawodowego piłkarza jest liczbą szaloną. Legendarny bramkarz Juventusu wciąż jednak chce grać.
W hiszpańskiej prasie pisało się o ewentualnym przejściu Buffona do Barcelony. Jego kontrakt z turyńskim klubem skończy się 30 czerwca i jak już wiadomo, na pewno nie zostanie przedłużony. Mistrz świata z 2006 roku potrzebuje kolejnych wyzwań, a w nowym zespole miałby powalczyć o możliwość wyjazdu na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Miałby wtedy 44-lata i byłby bardzo blisko 45. urodzin. Czyste szaleństwo.
Jak donosi "Sport" Buffona nie interesuje transfer do stolicy Katalonii, ponieważ nie pogodziłby się z rolą zmiennika. Popularny "Gigi" myśli o pozostaniu w ojczyźnie i reprezentowaniu barw któregoś z klubów Serie A. Weteran światowego futbolu pragnie mieć pewne i nienaruszone miejsce w podstawowej jedenastce, więc wybór musi paść na kierunek, gdzie konkurencja nie będzie ogromna.
Źródło: Sport
-
AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech latDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-


News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat




Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25
-

EkstraklasaKolejny Polak wróci do Ekstraklasy? Miał wielkiego pecha zagranicą




Kamil Gieroba / 19 czerwca 2025, 11:06







































