BPL: “The Blues” wygrywają na Britannia Stadium!

W kończącym 17 kolejkę angielskiej Premier League spotkaniu, Chelsea Londyn pokonało na wyjeździe Stoke City 2:0. Goście ze Stamford Bridge bardzo szybko objęli prowadzenie, bowiem już w 2 minucie John Terry strzałem głową wpakował piłkę do siatki Begovicia. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył były zawodnik Arsenalu i Barcelony – Cesc Fabregas i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Zespół Jose Mourinho po 17 meczach nadal pozostaje liderem Premier League z dorobkiem 42 punktów.

Stoke City – Chelsea (0:2) – 22.12.2014 (21:00)
Gol 2′ J.Terry (0:1)
Gol
78′ C.Fabregas (0:2)