Bordeaux wygrywa, bramka i asysta Obraniaka

W pierwszej kolejce francuskiej Ligue 1 Girondins Bordeaux pokonało na wyjeździe Evian Thonon Gaillard 3:2! Świetne spotkanie zagrał Ludovic Obraniak, który strzelił bramkę i zaliczył asystę.

Reprezentant Polski kapitalnym strzałem zza pola karnego otworzył wynik spotkania, który w 11 minucie dostał podanie z narożnika pola karnego rywali. Po 4 minutach bramkarz Bertrand Laquait musiał wyciągać po raz drugi piłkę z siatki po golu, który strzelił Yoan Gouffran. W 17 minucie było już 2:1 po golu Daniela Wassa bezpośrednio z rzutu wolnego! Do przerwy wynik się już nie zmienił.

W 52. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Obraniaka piłkę do bramki skierował Saivet. Polak świetnie dośrodkował piłkę na głowę kolegi. W doliczonym czasie gry bramkę kontaktową strzelił Saber Khelifa.