Black Friday w Interze, PIĄTKA graczy na wylocie!

inter.it

W celu pokrycia strat związanych z odpadnięciem z Ligi Europy, włodarze Interu dają zielone światło na transfer piątce graczy!

Wydatek ponad stu milionów euro w letnim okienku transferowym był z pewnością dość spory. Na Półwyspie Apenińskim więcej od Interu na nowych graczy wydał tylko Juventus. Porażka Nerrazurrich z Hapoelem Beer-Szewa powoduje, że dłużej nie będziemy w tym sezonie oglądać podopiecznych Stefano Pioliego. Jedna z włoskich gazet wyliczyła nawet, że brak awansu do fazy play-off kosztował Włochów 15 milionów euro!

La Gazzetta dello Sport podaje, że pięciu graczy będzie mogło sobie poszukać nowych pracodawców. Są to Jonathan Biabiany, Stevan Jovetić, Felipe Melo, Davide Santon oraz Gabigol. Pierwsza czwórka ma odejść na zasadzie transferów definitywnych, a w przypadku Gabriela Barbosy miałoby dojść do półrocznego wypożyczenia. Wszystko po to, żeby nie przekroczyć Financial Fair Play.

Biabiany po latach niepowodzeń na Stadio Giuseppe Meazza miałby zasilić na stałe Jiangsu Suning. Z kolei Jojo jest gorącym kąskiem na rynku transferowym i o jego podpis powalczy Sampdoria, Valencia, Fiorentina oraz AC Milan. Niemal pewne jest to, że Melo wróci do ojczyzny i zasili tamtejsze Sao Paulo. Do transferu Santona miało dojść już latem, ale dwukrotnie oblał on testy medyczne.

Z Gabigolem klub wiąże duże nadzieje, dlatego zostanie wysłany na wypożyczenie. Piłkarzem zainteresowana jest Pescara, Empoli, Bologna oraz jeden z klubów występujących na co dzień w La Lidze Santander.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *