Van Dijk w czołówce najdroższych obrońców. Kto skusi się na Holendra?

express.co.uk

Virgil van Dijk jest chyba najbardziej rozchwytywanym obrońcą Premier League, czego świadome są władze Southampton. Pewne jest, że zimą pojawią się za niego oferty, a te nie będą wcale niskie.  

25-letni stoper dołączył do “Świętych” przed rokiem za 16 mln euro z Celticu Glasgow. Nikt nie spodziewał się jednak, że stworzy on tak doskonały duet z kilka lat starszym Jose Fonte. Holendersko-portugalska para tworzy obecnie jeden z najlepszych bloków defensywnych w całej Premier League, ale są kluby, które chętnie rozbiłyby tą dwójkę.

Chętne na zakup 12-krotnego reprezentanta Holandii są Liverpool oraz oba Manchestery. Świadome zainteresowania władze klubu z południa Anglii, po zaledwie półrocznej współpracy, przedłużyły z van Dijkiem umowę, która obecnie obowiązuje aż do końca czerwca 2022 roku. To powoduje, że chcący zapewnić sobie jego usługi klub musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Mówi się o tym, że klub z St. Mary’s Stadium zadowoli oferta w wysokości 40 mln funtów. Jeśli doszłoby do takowej transakcji van Dijk stałby się trzecim najdroższym obrońcą w historii. Więcej zapłacono dotychczas tylko za Davida Luiza (42 mln funtów) oraz za Johna Stonesa (47,5 mln funtów).


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *