Bjelica: Muszę skomplementować całą drużynę

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Na konferencji po meczu Lech Poznań – Wisła Płock głos zabrał gospodarzy trener Nenad Bjelica. Poniżej zapis konferencji szkoleniowca Lecha po wygranym meczu 2:0 z Nafciarzami.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz w defensywie oraz w ofensywie. Cieszy, że w drugim kolejnym meczu przeciwnik nie stworzył żadnych konkretnych szans na zdobycie bramki. Cieszy również to, ze udało się stwarzać sporą ilość sytuacji. Wiąże się to z tym, że strzeliliśmy szybko pierwszą bramkę. Potem wiślacy się odkryli i mieliśmy więcej miejsca do gry kombinacyjnej. Muszę skomplementować całą drużynę, ale także muszę podziękować naszym dwóm skautom. Chciałbym podziękować również kibicom, którzy bardzo nam pomogli swoim dopingiem. Podsumowując, bardzo przyjemny wieczór.

Myślę, że z Tettehem nie jest nic poważnego. Jego mięśnie po rajdzie pod bramkę mogły trochę ucierpieć, ale myślę, że nie powinien mieć większej kontuzji.

Przed tym meczem mieliśmy tylko 13. bramek strzelonych. Ja jako trener muszę znajdować rozwiązania, żeby to poprawić. Dzisiaj w ataku grało trzech zawodników, którzy razem ze sobą jeszcze nie grali. Może przez pierwsze 30 minut dobrze to nie funkcjonowało. Postanowiłem zamienić stronami Jevticia z Makuszewskim i wyglądało to już lepiej. Chciałem podkreślić, że nie tylko trzej zawodnicy grający w ataku wygrywają spotkanie. Przyłożyli się do tego również pomocnicy, obrońcy a także bramkarz oraz kibice. W ostatnich tygodniach Pawłowski nie był w wybitnej formie i postanowiłem go posadzić na ławce. 

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *