sportowezaglebie.pl

Najlepszą strzelczynią Czarnych Sosnowiec jest dwudziestoletnia Nikol Kaletka. W tych rozgrywkach już sześciokrotnie pokonała bramkarki rywalek. Pomocniczka jest najlepszą strzelczynią swojej drużyny drugi sezon.

 

Kaletka trafiła do Sosnowca w kampanii 2014/15. Już w pierwszych minutach swojego debiutu zdobyła bramkę. Po 180 sekundach pokonała z rzutu karnego bramkarkę KKP Bydgoszcz. W pierwszym roku występów w barwach beniaminka zanotowała łącznie 10 trafień. Była to niemal 1/3 wszystkich bramek zdobytych przez Czarne Sosnowiec.

Również i w tych rozgrywkach znajduje się na czele klasyfikacji strzelczyń swojego klubu. Jesienią tego roku w 6 spotkaniach pokonała rywalki. Dwukrotnie trafiła do siatki przeciwniczek w Szczecinie. Podopieczne Roberta Majewskiego odniosły najwyższe zwycięstwo w tym roku, wygrywając z Olimpią 5:0. Występująca na pozycji pomocnika zawodniczka ma na koncie pierwszą czerwoną kartkę. Otrzymała ją już w 2 kolejce po niespełna kwadransie rywalizacji z Zagłębiem.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.