

Benitez odchodzi z Napoli
Trener piłkarzy SSC Napoli poinformował oficjalnie, że po zakończeniu sezonu odejdzie ze swojego stanowiska. Hiszpan poinformował, że nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu.
Rafael Benitez powiedział "Zawsze trudno opuszczać miejsce, gdzie ludzie dobrze Cie traktują. Pragnę podziękować prezydentowi, kibicom, za to co dla mnie robili. Zrobię wszystko by drużyna w przyszłym sezonie zagrała w eliminacjach do Ligi Mistrzów."
Według ostatnich doniesień Hiszpan jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia stanowiska w Realu Madryt, gdzie zwolniony został Carlo Ancelotti.
Benitez prowadził Napoli przez ostatnie dwa lata, w tym czasie zdobywając Puchar, oraz Superpuchar Włoch.
Źródło: skysports.com
-
AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57





































