Jagiellonia szykuje solidne wzmocnienia latem

skysports.com

Jak podaje “Przegląd Sportowy”, Jagiellonia Białystok chce latem ściągnąć Grzegorza Kuświka, Radosława Majewskiego i Kamila Wilczka. Cała trójka będzie dostępna do podpisania kontraktu bez odstępnego.

“Transfery lubią ciszę. Na pewno będziemy sprowadzić zawodników od tych, których mamy. Takie są czasy, teraz niewiele klubów ma środki na transfery gotówkowe. Na pewno jednak nie będziemy nikogo ściągać na siłę. Poza tym zespół zrobił naprawdę duże postępy. Wielu zawodników się rozwinęło. Może się pojawić za kogoś taka oferta, której nie będziemy mogli odrzucić i będzie trzeba szukać zastępstwa.” – komentuje plotki transferowe trener Jagiellonii, Michał Probierz.

Menedżer Radosława Majewskiego – Marcin Kubacki potwierdził ofertę z Jagiellonii i prowadzenie rozmów. Jednak według informacji “Przeglądu Sportowego” priorytetem dla 28-letniego pomocnika będzie oferta z zagranicy. Powrót do Polski ma być ostatecznością. Trwają także negocjacje z Grzegorzem Kuświkiem i Kamilem Wilczkiem. Jeżeli przynajmniej jeden z nich podpisze kontrakt z Jagiellonią, to ma go czekać pensja w wysokości 40-50 tysięcy złotych miesięcznie i bonusy za gole oraz miejsce zajęte na koniec sezonu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *