Bayern nie odpuszcza w sprawie gwiazdy. Przyśpieszają rozmowy
W ostatnich tygodniach jest wiele spekulacji na temat Alphonso Daviesa.
Włodarze Bayernu Monachium wchodzą w intensywny okres. Dopiero co ogłosili przedłużenie kontraktów Manuela Neuera i Svena Urleicha. Tymczasem ruszają rozmowy z kolejnymi gwiazdami zespołu.
Tym razem mają wznowić negocjacje z Daviesem i jego przedstawicielami. Jemu umowa wygasa latem 2025 roku. Kwestią kluczową i sporną są zarobki Kanadyjczyka. Nie jest także tajemnicą, iż sytuację zawodnika monitoruje Real Madryt, który chce wykorzystać brak porozumienia. Dla "Królewskich" 23-latek byłby idealnym, długoterminowym wzmocnieniem lewej strony.
W ostateczności Bayern przystanie na odejście Daviesa już latem 2024 roku, by zarobić na wahadłowym. Chcą jednak w najbliższych tygodniach zrobić wszystko, co mogą by przedłużyć współpracę.
Davies w sezonie 2023/24 ponownie jest jedną z kluczowych postaci "Bawarczyków". We wszystkich rozgrywkach zagrał w 19 meczach, zaliczył w nich trzy asysty.
Źródło: Sky
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167



Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań








Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166



Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-


EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem








Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy








Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165



Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02







































