

LM: Basel po walce ulega Realowi!
Zespół ze Szwajcarii walczył, stwarzał okazję, atakował, bronił, ale bramki dzisiaj nie zdobył.
Od początku meczu widac było że gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą, i tak również się stało. Starali się bardzo, atakowali, bronili, strzelali, blokowali a również faulowali. Wszystko po to by wygrac w dzisiejszym spotkaniu. Jednak to Królewscy zdobyli jedną i jedyną bramkę w dzisiejszym meczu. Po podaniu Benzemy, Ronaldo wpakował piłkę do pustej bramki. W drugiej połowie przeważał już zespół gospodarzy, zaraz po połowie przejęli oni inicjatywę i atakowali raz po raz bramkę Realu, jednak zespół z Bernabeu został niepokonany.
Zespół z Madrytu już ma zapewnione występy w 1/8 finału, natomiast Basel powalczy o wyjście z grupy z Liverpool'em. Ratuje ich także remis ponieważ nad Liverpool'em mają 2 punkty przewagi.
Bramki:
Żółte kartki:
Sędzia:
Składy:
FC Basel: Tomas Vaclik, Philipp Degen (76' Ahmed Hamoudi), Fabian Schär, Marek Suchy, Behrang Safari, Luca Zuffi (86' Yoichiro Kakitani), Fabian Frei (83' Marcelo Diaz), Mohamed Elneny, Shkelzen Gashi, Derlis Gonzalez, Breel Embolo
Real Madryt: Keylor Navas, Fabio Coentrao, Sergio Ramos, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa, Toni Kroos, James Rodriguez (88' Marcelo) Gareth Bale, Isco (92' Nacho Fernandez), Cristiano Ronaldo, Karim Benzema (71' Asier Illarramendi)
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Liga MistrzówLiga Mistrzów 24/25: Zapowiedź rewanżowych meczów ćwierćfinałowych
Damian Nowacki / 14 kwietnia 2025, 8:10
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58