Bartoszek bliski przedłużenia kontraktu z Koroną

Bartoszek

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Jesteśmy już po wstępnych rozmowach i ustaliliśmy wstępne warunki. Ze strony klubu jest dobra wola, z mojej również. Myślę, że dojdziemy do porozumienia i na dniach ta umowa zostanie podpisana. – opowiedział o swojej możliwej przyszłości w Koronie Kielce, trener Maciej Bartoszek.

Korona Kielce po 33. kolejkach PKO BP Ekstraklasy ma iluzoryczne szanse na utrzymanie w elicie. Świętokrzyski klub zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 30. punktów na koncie. Pomimo słabych wyników sportowych osiąganych przez Koronę, należy pochwalić styl prezentowany przez zespół. Drużyna Macieja Bartoszka prezentuje przyjemny dla oka futbol, nastawiony na akcje ofensywne. Sposób pracy trenera z zespołem odpowiada także władzom kieleckiego klubu. Jak zdradził sam zainteresowany, jest bliski pozostania w Koronie Kielce.

Jesteśmy już po wstępnych rozmowach i  ustaliliśmy wstępne warunki. Ze strony klubu jest dobra wola, z mojej również. Myślę, że dojdziemy do porozumienia i na dniach ta umowa zostanie podpisana. Spadek klubu z Ekstraklasy nie stoi na przeszkodzie. Od paru dni nasze działania zostały mocno zakrojone. Jeździmy po meczach, oglądamy zawodników. Mamy napięty okres. Cały sztab trenerski jest zaangażowany w te sprawy, ale mamy także wsparcie zarządu. Chcemy budować zespół na przyszły sezon, rozmawiamy również z piłkarzami, których chcemy zatrzymać. Jesteśmy też po rozmowach z zarządem klubu, który negocjuje z zawodnikami. Kilku piłkarzom kontrakty przedłużają się automatycznie. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że niektórych graczy nie będziemy w stanie zatrzymać, choć bardzo byśmy tego chcieli. – powiedział Maciej Bartoszek dla cksport.pl.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

W nadchodzącej serii gier Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Spotkanie zaplanowano na piątek, 3 lipca, na godzinę 20:30. Relacja z meczu dostępna na naszym portalu tuż po zakończeniu zawodów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.