Barcelona na własnym stadionie nie dała żadnych szans Córdobie wygrywając mecz wynikiem 5:0.Dzięki kolejnemu takiemu wysokiemu zwycięstwu w ostatnim czasie Barcelona pokazuje że wraca do takiej gry do jakiej nas przyzwyczaiła.

Barcelona już bardzo szybko bo w drugiej minucie otworzyła wynik spotkania po bramce Pedro. W pierwszej połowie nie mieliśmy już więcej bramek,ale zdecydowaną przewagę miała drużyna z Katalonii co udowodniła już na początku drugiej połowy. W 53 minucie bramkę na 2:0 zdobył Suarez. Największy popis gry Barcelony mieliśmy w ostatnich 10 minutach gry,a wszystko w 80 minucie zaczął Pique strzelając na bramkę na 3:0. Dwie minuty później czwartą bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył Messi,i ten sam zawodnik zdobył bramkę na 5:0 w 90 minucie ustalając wynik tego spotkania. Dodajmy że cały mecz na ławce rezerwowych rozegrała jedna z największych gwiazd Barcelony Neymar.