FC Barcelona szuka nowego bramkarza, reprezentant Polski na celowniku Katalończyków
FC Barcelona nie jest zadowolona z występów Marca-Andre Ter Stegena, i już latem chce sięgnąć po nowego bramkarza. Jak podaje ''Mundo Deportivo'' jednym z piłkarzy obserwowanych przez Dumę Katalonii jest Bartłomiej Drągowski.
Marc Andre Ter Stegen ostatnimi czasy, przeżywa swój jeden ze słabszych okresów w karierze. Jest krytykowany przez kibiców, ponieważ popełnia sporo błędów.
Fani Barcelony domagają się wyrzucenia Niemca z pierwszej jedenastki, a zarząd myśli podobnie i już szuka następcy na jego pozycję.
Według hiszpańskich mediów jednym z głównych kandydatów jest były zawodnik Jagiellonii Białystok, a więc Bartłomiej Drągowski. Jego kontrakt w Fiorentinie ważny jest do 2023 roku, a według ''Transfermarkt'' Polak warty jest 11 mln euro. Oprócz Polaka kandydatami do sprowadzenia na Camp Nou są między innymi Alban Lafont czy Bono.
-

AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-




AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04
-


AktualnościCeny biletów na półfinały MŚ: Argentyna–Anglia dużo droższy niż Francja–Hiszpania














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 12:41
-




AktualnościPrzewidywane składy na mecz Francja - Hiszpania | 14.07.2026














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 11:12
-

AktualnościFrancja - Hiszpania sędzia spotkania. Kto poprowadzi mecz? (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 9:12
-

AktualnościPo zwycięstwie Argentyny 3:1 nad Szwajcarią: co najmniej dwie ofiary i starcia z policją po celebracjach














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 15:49




































