Dani Olmo
Udostępnij:

Barcelona osłabiona w najbliższych tygodniach. Wygraną z Gironą okupiła kontuzją

Hansi Flick ma kolejne problemy kadrowe.

Barcelona znalazła się w trudnej sytuacji po niedzielnym meczu z Gironą, w którym to odniosła zwycięstwo (4:1), ale za cenę kontuzji jednego z kluczowych zawodników, Daniego Olmo. Piłkarz ten będzie musiał pauzować przez najbliższe tygodnie, co może wpłynąć na dalsze występy zespołu w sezonie.

Ważna postać na boisku

Dani Olmo do tej pory skutecznie wspierał swoją drużynę, zdobywając trzy bramki w pięciu pierwszych kolejkach sezonu.

Niestety, w trakcie niedzielnego starcia, doznał poważnej kontuzji ścięgna podkolanowego, co potwierdziły badania przeprowadzone po meczu. Zawodnik jest zmuszony do około pięciotygodniowej przerwy.

Przed Barceloną trudne mecze

Przerwa w grze Daniego Olmo zbiega się z serią ważnych spotkań, w tym zespoły takie jak AS Monaco, Villarreal, a także Getafe i Osasuna. Jego absencja może być odczuwalna w tych kluczowych dla Barcelony konfrontacjach, które będą miały miejsce w najbliższych tygodniach.

Rehabilitacja i powrót do zdrowia zawodnika będzie obserwowany z niecierpliwością przez kibiców i zarząd klubu. Zwłaszcza że inwestycja w jego transfer tego lata przekroczyła 50 milionów euro.