
Bakayoko i…? AC Milan chce sprowadzić jeszcze jednego zawodnika
AC Milan lada moment podpisze kontrakt z Tiemoue Bakayoko, jednakże nie będzie to ich ostatnie wzmocnienie. Włodarze klubu z San Siro planują jeszcze jeden transfer.
Według Gianluki Di Marzio, który wypowiadał się wczoraj wieczorem na żywo w Sky Italia, Pietro Pellegri podpisze jutro swój kontrakt z Milanem. "Rossoneri" mają również nadzieję, że Bakayoko będzie gotowy na niedzielny mecz z Cagliari.
Oprócz tych dwóch zawodników, wicemistrzowie Włoch chcą sprowadzić jeszcze przynajmniej jednego zawodnika. Zarząd skłania się ku Juniorowi Messiasowi, który ma opuścić klub Serie B Crotone. Są również kontakty w sprawie skrzydłowego Porto Jesusa Corony, ale operacja jest skomplikowana.
Ponadto władze mają na oku Yacine Adliego, którego przybycie jest możliwe niezależnie od wyżej wymienionych. Ostatnie dni mercato mogą być dla klubu bardzo gorączkowe.
Przed podopiecznymi Stefano Pioliego bardzo trudne tygodnie. Na sam początek zmierzą się oni z Cagliari. Po przerwie reprezentacyjnej czekają ich hitowe starcia z Lazio czy Juventusem.
-
AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola Lookmana
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-
AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z Botafogo
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-
AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech lat
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-
AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonie
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-
News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat
Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25
-
EkstraklasaKolejny Polak wróci do Ekstraklasy? Miał wielkiego pecha zagranicą
Kamil Gieroba / 19 czerwca 2025, 11:06