Atak na polskich kibiców!

Emocje po wczorajszej wysokiej porażce Śląska już powoli opadają. Przed meczem wydarzyło się jednak coś, co naszym zdaniem nie może przejść bez echa.

Jak podaje przegladsportowy.pl osiemnastoosobowa grupa kibiców Śląska Wrocław została zaatakowana przez liczniejszą grupę kibiców należących do bojówki zwanej Biris Norte. Kibole z Hiszpanii czekali na Polaków przedmieściach Sevilli. Podczas ataku użyli noży oraz pałek. W efekcie ranili kilku kibiców Śląska oraz zabrali im flagi, kominiarki oraz koszulki z logiem wrocławskiego klubu.

Początkowo przekonywano, że za atakiem stoją mieszkający w Hiszpanii kibice… Cracovii.
Jednak wątpliwości rozwiali sami kibice Sevilli, bowiem opublikowali oni na serwisie społecznościowym swoje zdjęcia z wrocławskimi zdobyczami.

Kilku kibiców z Polski trafiło wczoraj do szpitala z ranami zadanymi nożem. Wszyscy ranni dziś rano wyszli ze szpitala.

Ciekawe czy Hiszpanie również tak bardzo będą przepraszać Polaków i ganić swoich kibiców jak polski rząd po aferze w Gdyni.

źródło: przegladsportowy.pl

1 thought on “Atak na polskich kibiców!

  1. Obawiam się, że Polacy nie popuszczą i odpłacą się Hiszpanom. Boję się, co może się stać. Ostatnio podczas “ustawki” pod moim rodzinnym miastem znaleziono przy kibicach: noże, tasaki, maczety, pałki, kije baseball’owe i lagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x