
AS: Marco Asensio jest coraz bliżej PSG
Marco Asensio wybrał kolejnego pracodawcę. Oferta z Paryża wydaje się najbardziej przekonująca - twierdzi w czwartek "As".
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż Asensio wraz z końcem czerwca opuści Real Madryt, bowiem kończy mu się kontrakt. Doświadczony skrzydłowy wzbudzał spore zainteresowanie klubów z Anglii i Włoch. Jednakże ten już wybrał kierunek przenosin.
Manu Sainz (najlepsze źródło powiązane z Jorge Mendesem) twierdzi, że Asensio ma podpisać długoterminowy kontrakt z Paris Saint-Germain. 27-latek byłby w Paryżu dobrym uzupełnieniem kadry w formie wolnego transferu. Ale mógłby również liczyć na wysokie zarobki, a wiadomo, że PSG ma wielkie możliwości finansowe.
Real w niedzielę podejmie ekipę z Bilbao na Santiago Bernabeu. Dla Marco to prawdopodobnie będzie okazja do pożegnania z klubem, który reprezentował od 2015 roku. W tym sezonie w LaLiga zagrał w 30 meczach, w których zdobył dziewięć bramek. Mimo to odgrywał raczej drugoplanową rolę u Carlo Ancelottiego, co nie do końca mu pasowało.
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02