Arsenal: Za kilka godzin nowy zawodnik wyląduje w Londynie
Fábio Vieira, dotychczasowy ofensywny pomocnik FC Porto, wzmocni szeregi Arsenalu.
22-letni Portugalczyk w niedawno zakończonym sezonie Primeira Liga dał prawdziwy popis swoich umiejętności. W 27 meczach zaliczył sześć goli i aż 14 asyst, co nie uszło uwadze kilku czołowym europejskim klubom. Najbardziej konkretny okazał się jednak Arsenal, który wpłacił na konto FC Porto klauzulę odejścia w wysokości 40 milionów euro. "Smoki" nie mogły oprzeć się tak dużej kwocie, dlatego zgodziły się na oddanie swojego wychowanka.
Młodzieżowy reprezentant Portugalii za kilka godzin zjawi się w Londynie, by przejść niezbędne badania a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem podpisze także nowy kontrakt.
❗️EXCLUSIVO. Fábio Vieira vai ser jogador do @Arsenal . Já existe acordo entre o @FCPorto e o #Arsenal. Valor da cláusula de rescisão é de 40 milhões de euros.
✈️ Fábio Vieira viaja nas próximas horas para Londres. pic.twitter.com/Evj0eSdt3y
— Pedro Sepúlveda (@pedromsepulveda) June 16, 2022
-

AktualnościSven Botman przedłużył kontrakt z Newcastle United do lata 2030Damian Nowacki / 13 stycznia 2026, 11:28
-


AktualnościArne Slot: "Lekko rozczarowany" remisem 0:0 z Arsenalem po dominacji Liverpoolu w drugiej połowieDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 13:19
-


AktualnościNapoli zainteresowane Raheemem Sterlingiem — Conte szuka wzmocnień atakuDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 12:28
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59



































