Kamil Chmielewski

Reprezentacja Armenii wygrała u siebie 2:0 z Kazachami. Sam mecz był niezwykle wyrównany. Raz atakowali Kazachowie a raz Ormanie. Punkt zwrotny nastąpił w 64 minucie, w której Maliy dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną bramkę. Niemal 10 minut później pierwszą bramkę w meczu zdobyła supergwiazda reprezentacji Armenii – Herikh Mkhitaryan, Minutę później było już 2:0, strzelał Aras Ozbiliz. Dla Armenii to 6 punkt, a tym samym zdobyczą punktową zrównali się z trzecią Danią, która gra dziś z Rumunią, a Kazachowie jak na razie w eliminacjach grają z dorobkiem dwóch punktów.

Armenia 2:0 Kazachstan

`73 Henrikh Mkhitaryan, `74 Aras Özbiliz | –

Skład Armenii: 1.Beglaryan, 20.Airapetian, 5.Andonian, 3.Haroyan, 4.Voskanyan, 8.Pizzelli(`65 Manucharyan), 6.Malakyan, 18.Mkhitaryan, 10.Ghazaryan(`5 Barseghyan), 11.Sarkisov(`70 Ozbiliz), 13.Hovhannisyan

Skład Kazachstanu: 22.Loriya, 21.Beysebekov, 2.Maliy, 18.Shomko, 6.Tungyshaev(`79 Muzihikov), 6.Kuat(`82 Dmitrenko), 9.Islamkhan(`87 Baizhanov), 16.Suyumbaev, 17.Nusserbayev, 13.Nurgaliev

Żółte kartki: `28 Sarkisov, `48 Haroyan, `77 Ozbiliz | `18 Beysbekov, `19 Maliy, `54 Tagybergen

Czerwone kartki: – | `64 Maliy

Sędzia główny: Aleksandar Stavrev