

Aranguiz w Leverkusen!
26 - letni Chilijski pomocnik Charles Aranguiz został nowym zawodnikiem Bayeru Leverkusen.
40 - krotny reprezentant Chile kosztował ekipę z BayArena 12 milionów euro. W poprzednim sezonie w lidze brazylijskiej zagrał w 24 meczach, zdobywając 6 goli. Zagrał tez w 11 meczach Copa Libertadores. Jest zdobywcą Copa America oraz Copa Sudamerica.
Jego pierwszym klubem była chilijska Cobreloa, reprezentował też barwy Cobresal CD, Colo Colo, Quilmes, Universidad de Chile, czy Internacional.
Ma na koncie 50 spotkań w barwach Internacionalu Porto Alegre, gdzie wpisał się na listę strzelców dziewięć razy. Ma na koncie także przeszło 100 występów w barwach Universidad de Chile.
-
AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32
-

AktualnościTransfer Luisa Diaza do Bayernu Monachium potwierdzony!Damian Nowacki / 30 lipca 2025, 15:07
-

AktualnościManchester United blisko transferu Xavi Gery z ValenciiDamian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:51










































