Wysoka wygrana Valencii na zakończenie 33 kolejki La Ligi!

afp.com

Ostatnim pojedynkiem w ramach 33 kolejki La Ligi, było spotkanie rozgrywane na Estadio Mestalla. Gospodarze, zespół Valencii, łatwo i wysoko ograł Granadę 4-0! Bohaterami spotkania zostali Dani Parejo oraz Alvaro Negredo.

Podopieczni Nuno Espirito Santo byli dzisiejszego wieczoru zespołem o klasę lepszym od przyjezdnych z Granady. Z dobrej strony prezentował się zwłaszcza Parejo, który do przerwy strzelił gola z rzutu karnego oraz zaliczył asystę. Do przerwy Los Che prowadzili 2-0. Po przerwie Valencia dołożyła kolejne dwa trafienia, autorstwa Negredo i Feghouliego.

Na uwagę zasługuje z pewnością fakt, że goście z Granady nie oddali przez cały mecz celnego strzału. Z taką skutecznością meczy niestety się nie wygrywa, a i trudno może być o pozostanie w Primera Division. Granada jest obecnie 19 z 25 punktami na koncie i do bezpiecznej strefy traci już 6 punktów. Valencia z 68 oczkami jest obecnie czwarta. Już jutro start kolejnej 34 rundy La Ligi.

Valencia CF – Granada CF 4:0 (2:0)