Wkrótce nowa odsłona “Football Managera”

Każda osoba, która szczyci się mianem fana piłki nożnej choć raz zagrała w Football Managera. Od lat jest to jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich. A już od 10 listopada będzie można kupować FM 2018!

Autorzy nie tracą czasu i już zapowiedzieli część zmian, które zobaczymy w najnowszej odsłonie. “Sports Interactive” pochwaliło się nową zakładką w grze, nazwaną “Dynamics”, czyli po naszemu “Dynamiką”. Dzięki niej menadżer będzie miał ułatwione spojrzenie na hierarchię w zespole, relacje pomiędzy zawodnikami, czy też poziom zadowolenia każdego z piłkarzy z danych elementów. Gracz oczywiście będzie mógł zarządzać zakładką “Dynamiki”, jednocześnie będzie musiał uważać na osobiste odczucia piłkarzy. Inaczej może to mieć wpływ na jego relację z drużyną.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zmVvc35M4N8″ width=”620″ height=”480″ responsive=”no”]

W nowej odsłonie “FM-a” zobaczymy także odświeżony system scoutingu. Autorzy gry współpracowali z prawdziwymi klubami, by stworzyć jak najbardziej realistyczny system, jednocześnie odpowiadający współczesnym realiom.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SDfaNEjK9hc” width=”620″ height=”480″ responsive=”no”]

Bardziej dopracowany ma być także silnik odpowiadający za ustawianie taktyki. Gracz będzie miał więcej możliwości, a także dodane zostały nowe role poszczególnych zawodników na boisku.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BeXV0MieLmY” width=”620″ height=”480″ responsive=”no”]

Na oficjalnym kanale YouTube Football Managera opublikowane zostały na razie trzy filmy dotyczące zmian w grze. Oprócz tego ma zostać także odświeżony silnik graficzny, a także zobaczymy nową kamerę w trybie 3D.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.