

Wkrótce nowa odsłona „Football Managera”
Każda osoba, która szczyci się mianem fana piłki nożnej choć raz zagrała w Football Managera. Od lat jest to jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich. A już od 10 listopada będzie można kupować FM 2018!
Autorzy nie tracą czasu i już zapowiedzieli część zmian, które zobaczymy w najnowszej odsłonie. "Sports Interactive" pochwaliło się nową zakładką w grze, nazwaną "Dynamics", czyli po naszemu "Dynamiką". Dzięki niej menadżer będzie miał ułatwione spojrzenie na hierarchię w zespole, relacje pomiędzy zawodnikami, czy też poziom zadowolenia każdego z piłkarzy z danych elementów. Gracz oczywiście będzie mógł zarządzać zakładką "Dynamiki", jednocześnie będzie musiał uważać na osobiste odczucia piłkarzy. Inaczej może to mieć wpływ na jego relację z drużyną.
[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=zmVvc35M4N8" width="620" height="480" responsive="no"]
W nowej odsłonie "FM-a" zobaczymy także odświeżony system scoutingu. Autorzy gry współpracowali z prawdziwymi klubami, by stworzyć jak najbardziej realistyczny system, jednocześnie odpowiadający współczesnym realiom.
[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=SDfaNEjK9hc" width="620" height="480" responsive="no"]
Bardziej dopracowany ma być także silnik odpowiadający za ustawianie taktyki. Gracz będzie miał więcej możliwości, a także dodane zostały nowe role poszczególnych zawodników na boisku.
[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=BeXV0MieLmY" width="620" height="480" responsive="no"]
Na oficjalnym kanale YouTube Football Managera opublikowane zostały na razie trzy filmy dotyczące zmian w grze. Oprócz tego ma zostać także odświeżony silnik graficzny, a także zobaczymy nową kamerę w trybie 3D.
-
AktualnościBayern Monachium - Real Madryt składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (15.04.2026)Nowacki / 15 kwietnia 2026, 20:01
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Arsenal - Sporting Lizbona (15.04.2026)Nowacki / 15 kwietnia 2026, 20:01
-


AktualnościIbrahima Konaté: „To była czysta jedenastka” - Liverpool odpadł po porażce 0:2 z PSG na AnfieldNowacki / 15 kwietnia 2026, 10:26
-


AktualnościMbappé wrócił do treningów przed rewanżem z Bayernem w Lidze MistrzówNowacki / 14 kwietnia 2026, 14:17
-

AktualnościFIFA wprowadziła nowe, droższe kategorie biletów na MŚ 2026 - bilet na mecz otwarcia nawet do 4 105 dolarówNowacki / 14 kwietnia 2026, 13:57
-

AktualnościManchester United przegrał u siebie z Leeds United 1:2. Lisandro Martínez ukarany czerwoną kartkąNowacki / 14 kwietnia 2026, 13:32

































