Wisła chce wykupić pomocnika, muszą szybko uzbierać pół miliona

Rafał Wolski przyszedł do Wisły zimą i od razu dał wiele tej drużynie, jeśli na Reymonta chcą go zatrzymać to do 15 maja trzeba zapłacić 0.5 miliona euro. Tyle kosztuje kwota odstępnego, którą trzeba zapłacić Fiorentinie.

Były pomocnik Legii Warszawa pojawił się w Krakowie w lutym tego roku (po skróceniu wypożyczenia w belgijskim KV Mechelen). W barwach Białej Gwiazdy zdążył rozegrać 9. spotkań, w których jego drużyna zdobyła 22. bramki, a Wolski miał udział przy 13. z nich. Rafał Wolski ciągle pozostaje zawodnikiem Fiorentiny, którego włoski klub wykupił z Legii w 2013 roku za 2,7 miliona euro. Wypożyczenie polskiego pomocnika wygasa 30 czerwca, jednak Wisła Kraków ma podjąć decyzję w sprawie jego wykupienia do 15 maja.

Działacze Wisły są zdecydowani na wykup Rafała Wolskiego, problemem może być uzbieranie pół miliona euro. Klub z Reymonta ciągle jeszcze spłaca stare długi. Jeśli Biała Gwiazda uzbiera odpowiednią kwotę, to może być to inwestycja w przyszłość. Wolski chciałby jeszcze w swojej karierze spróbować sił, w którejś z silnych europejskich lig, a wtedy odejdzie raczej za więcej niż pół miliona euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.