Wdowczyk: Cześć i chwała moim zawodnikom

W meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków rzutem na taśmę zremisowała z Lechem 1:1. Gola na wagę jednego punktu zdobył w doliczonym czasie gry Paweł Brożek. Oto co powiedział trener gości na pomeczowej konferencji prasowej:

Mecz mógł się kibicom podobać. Chciałbym pogratulować moim zawodnikom za dobrą postawę na boisku i za świetną organizację taktyczną. Popełniliśmy jeden błąd i to się zemściło w postaci gola strzelonego przez poznaniaków. Nasza drużyna nie zasługiwała na porażkę. Uważam również, że ósmy remis to dla nas zbyt mała nagroda za to, co pokazaliśmy na boisku.

Na początku sezonu mieliśmy swoje problemy z których powoli wychodzimy. W każdym meczu szukamy punktów i z każdym meczem walczymy na 100%, żeby odbić się w końcu od dna i zacząć gonić grupę mistrzowską. Miejsce w tabeli nie odzwierciedla tego, po pokazujemy. Powtórzę raz jeszcze. Fizycznie wyglądaliśmy dzisiaj dobrze, a taktycznie jeszcze lepiej. Cześć i chwała zawodnikom ze pokazali wolę walki i grali do końca. Opłaciło się.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *