Walter Pandiani potwierdza rozmowy z Widzewem

Widzew Łódź Stadion / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wiele wskazuje na to, iż nowym szkoleniowcem Widzewa Łódź zostanie Walter Pandiani, były reprezentant Urugwaju. ­- Widzew skontaktował się ze mną i jestem z tego bardzo dumny – powiedział.

Pomimo awansu do rozgrywek Fortuna 1. ligi atmosfera w Łodzi, delikatnie mówiąc, nie jest za dobra. Zespół po wznowieniu rozgrywek prezentował się fatalnie. Z 12 ostatnich spotkań wygrał tylko 3. Mało brakowało, a wypadłby z miejsca gwarantującego awans do pierwszej ligi. Widzew, awans na zaplecze Ekstraklasy zawdzięcza GKS-owi Katowice, który w ostatniej kolejce zremisował z Resovią (1:1). Przez słabą dyspozycję zespołu z funkcji pierwszego trenera zwolniono Marcina Kaczmarka.

Zadanie polegające na poprawie jakości sportowej i atmosfery wokół klub najprawdopodobniej zostanie powierzone Walterowi Pandianiemu. Były reprezentant Urugwaju, stawiający pierwsze kroki w zawodzie trenera, w rozmowie z „Radiem Widzew” przyznał, iż rozmowy z łódzkim klubem są na bardzo zaawansowanym poziomie.

Widzew skontaktował się ze mną i jestem z tego bardzo dumny, ponieważ to wspaniały klub z wielką historią. Rozmowy są zaawansowane. Dzisiaj mogą pojawić się jakieś informacje w tym temacie – ujawnił.

Chciałbym, żeby Widzew grał fajną, silną i konkurencyjną piłkę, na którą ci wspaniali kibice zasługują. Fani powinni cieszyć się z gry drużyny, która zawsze wygrywa – dodał.

Mam lepsze finansowo oferty z Niemiec czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale projekt na Widzewie bardzo mi się podoba. To, co mnie najbardziej przekonuje, to właśnie fantastyczni kibice – zakończył.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *