Vejinović: Mogłem odejść do większych klubów, ale czułem się tutaj doceniony

fot. arka.gdynia.pl

Marko Vejinović to kluczowy zawodnik Arki Gdynia. Trzydziestoletni pomocnik w zeszłym sezonie był wypożyczony do “Żółto-Niebieskich” z AZ Alkmaar, a następnie trafił do Gdynii na zasadzie transferu definitywnego. Vejinović udzielił wywiadu dla holenderskich mediów, w którym wyznał, że nie żałuje tego wyboru.

Piłkarz nie narzekał na brak ofert. Jego usługami zainteresowane były holenderskie, ale też polskie kluby. Piłkarz przyznał, że zależało mu na kontynuowaniu kariery w Polsce, a w pewnym momencie był bardzo blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin.

– Podziękowałem za zainteresowanie holenderskim klubom, około pięciu z nich. Byłem gotowy, by kontynuować karierę w Lubinie. Wszystko było prawie dopięte na ostatni guzik, dopóki nie zadzwonił właściciel Arki. Naprawdę chciał, żebym wrócił. Oczywiście miałem dobre doświadczenia z pobytu w Gdynii i chciałem tam wrócić. Dzień po jego telefonie, byłem już w samolocie. Mogłem odejść do większych klubów, ale czułem się tutaj doceniony – powiedział Holender.

Vejinović wypowiedział się też o właścicielu Arki, Dominiku Midaku. 30-letni pomocnik opisywał go w samych superlatywach, chwalił jego wkład w klub, ale oprócz tego opisał go jako świetnego człowieka. – Dominik jest dobrym gościem i ma wielkie ambicje. Widzi w klubie duży potencjał, tak jak ja. Wkłada dużo energii i czasu w nasz klub. Co więcej, jest to miły człowiek, do którego zawsze możesz się udać i porozmawiać. Z naszych rozmów wynika, że ​​naprawdę chce by Arka szła do przodu – skomentował Vejinović.

źródło: vi.nl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi