Van de Beek: Musimy po prostu skończyć to w domu

Zdobywca zwycięskiej bramki dla Ajaxu wypowiedział się na temat spotkania.

onties.com

Ajax pokonał na wyjeździe Tottenham 1:0 w pierwszym półfinałowym spotkaniu tegorocznej Ligi Mistrzów. Strzelec jedynej bramki, Van de Beek, postanowił powiedzieć parę słów o spotkaniu.

Hakim zagrał bardzo dobrą piłkę. Czekałem, aż bramkarz pójdzie na ziemie, a potem strzeliłem. To był wspaniały moment. Pobiegłem do ławki, bo pomyślałem, że powinniśmy celebrować tego gola razem, rezerwowi również. Mam nadzieję, że wystarczy do tego, aby w domu to dokończyć.” – tłumaczył.

“Pierwsza połowa była dobra, zwłaszcza pierwsze trzydzieści minut. W drugiej części dokonali pewnych zmian taktycznych, z którymi mieliśmy sporo problemów. Utrzymaliśmy jednak to 0:1, co jest świetną pozycją startową.” – powiedział zdobywca zwycięskiej bramki.

“W drugiej części nie graliśmy naszej gry i powinniśmy wyciągnąć z tego więcej. Mogliśmy też zdobyć gola po uderzeniu Davida, ale tak się nie stało. Musimy po prostu skończyć to w domu… To będzie bardzo trudne spotkanie na Arenie, na które musimy się przygotować. Mając za sobą publiczność i dobry plan taktyczny, musimy się upewnić, że nasza gra wróci na taki poziom, jak miało to miejsce w pierwszych trzydziestu minutach dzisiaj.” – podsumował 22-latek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi