Tworek: Szczęście było po stronie rywala

Piotr Tworek

Zdjęcie: Warta Poznań

Warta Poznań w sobotni wieczór przegrała u siebie z Puszczą Niepołomice. Trener Zielonych wypowiedział się na temat tego spotkania na pomeczowej konferencji prasowej.

– Cóż można powiedzieć po takim meczu… Przeważaliśmy w każdym aspekcie, posiadaniu piłki, strzałach, liczbie stałych fragmentów, ataków. Dominowaliśmy, prowadziliśmy grę.

– Staraliśmy się wrócić do grania, które dawało radość naszym kibicom. Najważniejszy problem jest taki, że nie strzeliliśmy więcej goli niż Puszcza. Brakuje nam w ostatnim czasie kropki nad „i”. Mieliśmy sytuacje, ale brakuje tego czegoś. Może to łut szczęścia, dokładność, precyzja. Na pewno nie zwieszamy głów po takim meczu. Jestem zadowolony z postawy drużyny, choć nie z wyniku – podsumowuje Piotr Tworek.

– Dalej będziemy spokojnie pracować. Nie chciałbym zrzucać winy za tę porażkę na brak szczęścia, choć ono jest w sporcie niezbędne, a tym razem ewidentnie było po stronie rywala.

Wierzyliśmy do końca i za tę wiarę oraz determinację jestem zawodnikom wdzięczny. Teraz będzie zdecydowanie więcej czasu na przygotowania do wyjazdowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Na pewno popracujemy nad skutecznością – zakończył Tworek.

Źródło: Warta Poznań


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *