Totti zdradził swoje plany na przyszłość

asroma.com

Ten człowiek piłkarsko jest jak wino. Im starszy, tym lepszy. Pomimo 40 lat na karku nie zamierza kończyć kariery, ale już wie, co będzie robił w przyszłości.

Francesco Totti jest ikoną zespołu z Wiecznego Miasta. Obecnie Il Capitano rozgrywa swój 25. sezon w Romie i przekroczył granicę 250 goli w Serie A. Przed nim jest tylko legendarny napastnik Fiorentiny, Silvio Pioli. Włoch w wywiadach poruszał tematy klubów, które oferowały mu lukratywne kontrakty, ale postanowił on zostać na Stadio Olimpico. Dzięki temu jest ulubieńcem kibiców.

Legenda Romy w jednym z wywiadów zdradził swoje plany na przyszłość po zakończeniu kariery. Jednocześnie podkreślił, że na piłkarskiej emeryturze będzie dalej związany z ekipą Giallorossich. W sześciu występach w tym sezonie Totti zdobył dwie bramki i zanotował cztery asysty.

Moi byli koledzy z boiska zostają trenerami. Wydaje się, że wszyscy chcą tego spróbować. Może i ja odczuję taką potrzebę. Nie wiem jak potoczą się moje losy po karierze, ale chciałbym być zawsze częścią Romy. Z moim charakterem trudno byłoby mi się porozumieć z grupą zawodników. Dziś nie myślę bardzo intensywnie o pracy w roli szkoleniowca, ale cześć mnie na pewno tego chce. Myślę, że mój charakter z czasem nieco się zmieni


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *