Tomasz Hajto: Dzisiaj dziękujemy piłkarzom za to, że się w ogóle zaangażowali

Robert Lewandowski

Fot. Mateusz Czarnecki

Tomasz Hajto w niedzielnym programie “Cafe Futbol”, poruszył kwestie reprezentacji Polski, która na mistrzostwa Europy 2024 może dostać się poprzez baraże.

Biało-czerwoni kompletnie zawalili eliminacja EURO 2024. Głównym winowajcą jest Fernando Santos, a jego następca, Michał Probierz nie zdołał uzyskać bezpośredniego awansu na turniej w Niemczech.

–  Możesz mieć mniejsze lub większe umiejętności, możesz grać w reprezentacji lepiej lub gorzej, ale nigdy nie było tak, że dziękowaliśmy piłkarzom za samo zaangażowanie, za to, że chcieli, za to, że walczyli – zaznacza Hajto.

– Ja bym chciał analizować reprezentację w aspektach piłkarskich: kto popełnił błąd, kto przegrał pozycję, kto się źle przesunął. Tymczasem my dzisiaj dziękujemy piłkarzom za to, że się w ogóle zaangażowali. Panowie, to jest zawód jak każdy inny. Czy to jest taksówkarz, czy kucharz, czy pani ze sklepu – każdy musi się w pracy zaangażować i być skupionym – kontynuował.

Polacy w fazie play-off zagrają z Estonią 21 marca na PGE Narodowym. Kluczowy będzie późniejszy finał, gdzie spotkamy się z wygranym pary Walia – Finlandia.

źródło: polsatsport.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.