Tomas Pekhart jednak nie dla klubów z Ekstraklasy!? Czech może wybrać ofertę z Turcji

Tomas Pekhart

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Tureckie media informują, że Tomas Pekhart może skorzystać z lukratywnej oferty Gaziantep FK. Czech wcześniej prowadził negocjacje z klubami z Ekstraklasy.

Legia Warszawa nadal szuka napastnika, który natychmiastowo wejdzie do składu i będzie realnym wzmocnieniem kadry. Wydawało się, że takim zawodnikiem może być Tomas Pekhart. Czech grał w stołecznym klubie od 2020 roku, gdy trafił do niej z hiszpańskiego Las Palmas.

Reprezentant naszego południowego sąsiada jest już bliski zakończenia kariery i chciałby przez ostatnie lata pograć za dobre pieniądze. Właśnie o tę kwestię rozbijał się jego konflikt z Legią w maju. Stołeczny klub nie uważał, że 33-latek zasługuje na tak wysoką pensję.

Przez ostatnie miesiące z różnych źródeł dobiegały informacje, że Pekhart ma wiele ofert z Cypru, Turcji, czy Grecji, ale napastnik dalej rozmawiał z polskimi klubami. Wydaje się jednak, że porozumienia ani z Legią, ani z Rakowem Częstochowa nie znalazł.

Tureckie media są pewne, że Tomas Pekhart wyląduje w Gaziantep FK. Wcześniej Czech odrzucił ofertę Rizesporu, która opiewała na 600 tysięcy euro rocznie. Możliwe, że piłkarz nie chce już dalej czekać na wybór klubu i zaakceptuje propozycję piętnastego zespołu ostatniego sezonu ligi tureckiej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.